Kuzey kıbrıs oldukca ihtişamlı night clublara sahip olan bir gece hayatı merkezi olmakta beraber buradaki özgürlük insanı uç noktalara taşıyabilmekte dilediginiz gibi bir yaşam sürmektesiniz. KKTC ‘de night clublar kulüp icerisindeki hizmetleri siz değerli konuklarımıza otellerinize de servis etmektedir. Night clublarda gece ve gündüz programı olmak üzere 2 program vardır. Gündüz programı 11:00 da başlamakta ve 05:00 a kadar sürmektedir. Gece programı ise 1:00 da başlamakta ve sabah 8:00 a kadar devam etmektedir. Casinolara kumar turizmine gelen veya kimligini gizli tutmak isteyen siz degerli misafirlerimize ek olarak otele servis yapmakta eglencenizi otel odanıza taşımaktayız. Bu hizmet için transferleriniz özel vip şöförlerimiz tarafından karşılanmaktadır . Bununla beraber bizlerden özel talepleriniz olabilir ve bu talepleriniz degerlendirilerek mümkün oldugunca karşılanabilir.

Bu servis oncesinde yapmaniz gereken sadece bizlere whatsapp üzerinden ulmaşmak ve katalog talep etmektir. Siz tercihinizi yapacaksınız biz ise sadece gonderecegiz. Bizlerden kktc’deki tüm night club kataloglarını cekinmeden günün 24 saati boyunca talep edebilirsiniz . Ayrıca otele servis hizmetlerinde herşey gizlilik çerçevesinde ve müşteri memnuniyeti odaklıdır

Girnedeki, lefkoşadaki ve magosadaki tüm hotellere night club servisimiz mevcuttur. Evlere night club hizmeti verilmemektedir. Ayrıca kıbrısa daha gelmemisseniz night clublarımızla anlaşmalı hotellerimizde rezervasyon işleminiz tarafımızca saglanmaktadır iyi tatiller.